BEŞİKTAŞ BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONU

blog yazısı ekle !

BEŞİKTAŞ BAYANLARA ÖZEL SPOR SALONU

Sağlıklı bir yaşamın anahtarı spor yapmaktan geçiyor. Günlük hayatın yoğunluğundan sıyrılmak, zihni temizlemek ve zinde hissetmek için spor salonları kaçış noktamız oluyor. Kaçış noktamız olan spor salonlarını belirlerken dikkat ettiğimiz unsurları sizin için derledik.

Hijyen koşulları: Salon seçiminde öncelik hijyenden geçiyor. Ortak kullanım alanları arasında yer alan spor salonlarının hijyeni son derece önemli.

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi

Beşiktaş-Levent

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi 7900m2 lik alanda sunduğu birbirinden özel spa uygulamaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, 1 VIP odanın da dahil olduğu 8 terapi odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, son teknoloji ekipmanların bulunduğu geniş Fitness merkezi, 200mt uzunluğunda koşu pistinin de dahil olduğu 2400m2 lik açık hava spor alanı ve spor ekipmanları ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.devamını oku... Adres: Wyndham Grand İstanbul Levent – Büyükdere Caddesi No177-183 34394 Şişli-İstanbul

Flex by Taxim Pilates

Beşiktaş-Levent

FLEX by Taxim Pilates
FLEX, dünyanın en iyi pilates metodu STOTT PILATES sertifikalı eğitmenler tarafından kurulmuş, yeni nesil bir pilates stüdyosudur. Beden farkındalığını esas alır, vücudun kendi gücüne ve kontrolüne inanır.
İyi hissetmek, mutlu olmak ve hayatı kucaklamak için ruhun ve vücudun esnek olması gerektiğini söyler. Kendi çalışma biçimini de bu felsefeye dayandırarak oluşturmuştur. Bu doğrultuda FLEX'te ders programı, ders çeşitleri ve üyelik paketleri de esnektir. Farklı üyelik paketlerinden birini seçerek, gün içinde istediğin zaman, kendine uygun bir ders saati ve ders çeşidi bulabilmek mümkündür.
FLEX; pilates temelini kullanarak geliştirdiği zengin bir ders programına sahiptir. Ders programı ağırlıklı olarak; spesifik hedeflere yönelik, çok fonksiyonlu mat pilates derslerinden oluşur. FLEX, mat pilatesin de doğru bir yönlendirme ile aletli pilates kadar etkili sonuç verebileceğini bilir. Flex eğitmenleri, bunun için grup derslerinde de özel derslerde olduğu gibi, kişiye özel yönlendirme yapar.
FLEX'de grup mat dersleri dışında grup yoga dersleri ve özel olarak alabileceğin Aletli Pilates, TRX, Bale Barı ve Fonksiyonel Antrenman dersleri mevcuttur.
Spor salonlarının zorlayıcı, sert, gürültülü ortamlarında mutlu olmayanları, sağlıklı ve ideal bir vücuda kavusmak için spor yapmayı 'stres' haline getirmek istemeyenleri; merkezine Pilates'i alan, doğru ve hedefe yönelik bir çalışma sistematiği ile, huzurlu ve dingin bir ortamda, ruhen ve bedenen yenilenmek üzere FLEX'e bekliyoruz.devamını oku...
Adres: Park Dedeman Levent Otel, B Katı, Kanyon AVM Yanı-Levent-İstanbul

Club Sporium

Beşiktaş-Akatlar

Clubsporium - Akatlar

Kapısından girdiğiniz andan itibaren Clubsporium 'un her alanında ayrı bir keyif başlıyor. Ana girişteki ferah lobi alanı, kitabınızı ya da gazetenizi rahatlıkla okuyabileceğiniz dinlenme alanları, ailenizle ve dostlarınızla bir araya geleceğiniz buluşma noktaları, lounge alanı, spor sonrası dünyanın her köşesinden gelen kahvenin buluştuğu cafe, işinizi takip edebilme imkanı sunan kablosuz internet bağlantısı ve teras gibi açık hava oturma alanlarından oluşan yazlık keyif alanları ile Clubsporium 'un her noktasında ayrı bir keyif yaşayacaksınız.

Clubsporium 22000m2'lik bir tesis ile Bostancı ve 30000m2'lik bir tesis ile Akatlar'da hizmet veren dev spor kompleksleri zinciridir.

1993 yılında 1 futbol sahası ve 2 tenis kortu ile Bostancı'da hizmete giren Bostancı Clubsporium,1999 yılında yeniden bir yapılanmaya giderek yüzme havuzu ve tenis kortu ilavesiyle club olma yolundaki ilk adımlarını atmıştır.Git gide artan ilgi ve talep üzerine daha da büyük bir yatırımla oluşturulan Bostancı Clubsporium,22000m2'lik alanda faaliyet gösteren açık ve kapalı havuzlu,2 katında Fitness salonları,ikisi kapalı toplam 6 tenis kortu bulunan dev bir spor kompleksi olarak bugünkü halini almıştır.

Akatlar Clubsporium, 1250 m2 'de gün ışığı alan son model cihazlarla donatılmış ferah Fitness alanı,açık ve kapalı olmak üzere 3 yüzme havuzu, 2 squash kortu,basket ve spinning salonları, 1 eğitim, 5 kapalı olmak üzere 6 adet tenis kortu, 850 tam boy dolaplı soyunma odaları ile sporu yaşamınızın bir parçası haline getirmeyi hedefliyor.

Sporla dolu yaşam merkezi sloganıyla spor birimlerinin yanı sıra içerisinde bulunan Restaurant, Vitamin Bar, Starbucks, SPA, Spor Mağazası, gibi markalarıyla da ayrıca dikkat çeken kulübümüz, hizmetiyle de yeni bir spor alternatifi sunuyor.
devamını oku...
Adres: Akatlar Mah. Cumhuriyet Cad. No : 4 Beşiktaş-İstanbul

Spor aletleri: Gelişen teknoloji spor aletlerinde de kendisini gösteriyor, bu sebeple salon seçerken son teknolojik gelişmeleri içeren spor aletlerinin bulunduğu salonlar ön plana çıkıyor.

Konum: Spor uzun süreli yapılması gereken hatta günlük rutinler arasına eklenmesi gereken aktivitelerden biri. Salonun konumu bir diğer deyişle ev ya da iş adresinize yakınlığı önem taşıyor. Ulaşım güçlüğü çekilen bir salona uzun süreli devam etmek ne yazık ki mümkün olmuyor.

Bayanlara özel spor salonları:Spor salonları karma ve bayanlara özel olmak üzere ikiye ayrılıyor. Karma spor salonlarında spor yapmak istemeyen bayanlar için özel salonlar bulunuyor.

Üyelik ücreti: Sporun devamlılığı için üyelik ücreti de önemli unsurlar arasında yer alıyor. Yıllık ya da 6 aylık gibi uzun süreli üyelik anlaşmaları daha ekonomik fiyatlarda yapılabiliyor.

İstanbul, özellikle Beşiktaş ilçesinde ihtiyacınıza yönelik hizmet alabileceğiniz spor merkezini seçebilir ve hayatınıza formda bir bedenle devam edebilirsiniz.