SPOR SALONU ZUMBA DERSLERİ

blog yazısı ekle !

SPOR SALONU ZUMBA DERSLERİ

Spor salonları kalori yakmak, zayıflamak, form tutmak, sıkılaşmak için hem kadınların hem de erkeklerin uğrak adresi oluyor. Sporun uzun soluklu bir süreç olduğu, hatta yaşam tarzı haline gelip günlük rutinler arasına girmesi gerektiğini göz önünde bulundurursak yüksek motivasyona olan ihtiyaç da açığa çıkmış oluyor.

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi

Beşiktaş-Levent

Qualitasspa Sağlıklı Yaşam Merkezi 7900m2 lik alanda sunduğu birbirinden özel spa uygulamaları, Türk hamamı, sauna, buhar odası, 1 VIP odanın da dahil olduğu 8 terapi odası, açık ve kapalı yüzme havuzları, son teknoloji ekipmanların bulunduğu geniş Fitness merkezi, 200mt uzunluğunda koşu pistinin de dahil olduğu 2400m2 lik açık hava spor alanı ve spor ekipmanları ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek şekilde tasarlanmıştır.devamını oku... Adres: Wyndham Grand İstanbul Levent – Büyükdere Caddesi No177-183 34394 Şişli-İstanbul

Get Fit

Üsküdar-Çengelköy

www.getfitclub.netdevamını oku... Adres: Bahçelievler Mah. Zübeyde hanım Cad. No: 50 Üsküdar Çengelköy-İstanbul

Hasan Yanlızoğlu - Osmanlı Spor Salonu

Şişli (merkez)

devamını oku... Adres: Halide Edip Adıvar Mahallesi Sekibağ Sokak No:3 Şişli-İstanbulSpor salonları üyelerin motivasyonunu sağlamak ve spora olan bağlılıklarını artırmak için ekstra programlar ve uygulamaları üyelik paketlerine dahil edebiliyor. Ekstra uygulamalar arasında en dikkat çeken ve ilgi gören zumba oluyor. Zumba, fitness alt yapılı ritmik hareketler ile katılımcıların kalori yakması, eğlenmesi ve farklı dans figürleri öğrenmesine sebep oluyor.

Yoğun ilgi gören zumba fitness modelini pek çok spor merkezi haftalık rutin programları arasına dahil ediyor. Böylece müzikten gelen enerjiyi spor felsefesi ile harmanlama ve eğlenceli dakikalar geçirmek mümkün oluyor. Zumba dinamik yapısı ile katılımcıların motivasyonunu yükseltmeyi başarıyor. İstanbul, çok sayıda profesyonel spor salonunda zumba yapmak isteyen katılımcıları ağırlıyor. Hayatınıza müziğin enerjisi ve zumbanın zindeliğini katmak için spor salonu üyeliği oluşturmayı ihmal etmeyin.