12 AYLIK SPOR SALONU ÜYELİĞİ FİYATI

blog yazısı ekle !

12 AYLIK SPOR SALONU ÜYELİĞİ FİYATI

Spor salonu üyelik kaydı, uzun vadeli yapılması ve devamlılığı durumunda bir yaşam biçimine dönüşmesi amacı ile gerçekleştirilmeli. Aksi halde kısa süreli üyeliklerle form koruma ve zinde bir bedene sahip olma olanağı azalmış oluyor. İstanbul, çok sayıda spor merkezi ile sporseverlerin beklentilerine uygun seçenekler sunuyor.


Spor merkezi üyeliği yaptırırken yalnızca fitness seçimi yapılabildiği gibi dileyen üyeler havuz, sauna, serbest stil dans dersleri, spinning, pilates uygulamalarına da dahil olabiliyor. Tercih edilen üyelik programına göre de aylık ve yıllık spor salonu üyelik fiyatı değişiyor. Uzun süreli spor yapacaklar için yıllık üyelikler aylık üyeliklere göre çok daha ekonomik oluyor.

Spor salonu seçiminde tercih edilen program dahilinde üyelik ücreti önemli olduğu gibi lokasyon olarak erişilebilirlik de son derece kıymetli.İstanbul spor salonları yıllık aidatları 600 TL'den başlıyor ve 5000 TL'ye kadar uzanıyor. Bütçeniz ve beklentilerinize uygun spor merkezi ve çalışma programını tercih ederek sporu hayatınızın bir parçası haline getirmeniz mümkün.