3 AYLIK SPOR SALONU ÜYELİĞİ FİYATI

blog yazısı ekle !

3 AYLIK SPOR SALONU ÜYELİĞİ FİYATI

İstanbul, çok sayıda farklı niteliği, eğitim programı ve ekipman avantajları bulunan hedef kitlesine göre hizmet veren spor salonlarına sahip. Kendinize en uygun spor salonunu seçmek için öncelikle ev ya da iş adresinize yakın mesafedeki salonları araştırma ile başlamalısınız. Bir sonraki aşama ise aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık üyelik aidatları değerlendirmek ve bütçenize uygun seçim yapmak geliyor.


Bütçenize en uygun salonu seçerken salonda hangi çalışmaları yapmak istediğinize karar vermeniz de önemli unsurlardan biri. Gym, fitness, pilates, yüzme, kickbox, kişisel antrenman programı salon seçimine etki eden başlıklar arasında yer alıyor.

Spor merkezleri için 3 aylık üyelik fiyatları 150 TL'den başlayıp 750 TL'ye kadar uzanabiliyor. Spor salonları kampanyaları, uzun süreli üyelikler için sağladıkları indirimler ile de fiyat konusunda ayrışabiliyor. Bazı salonlar referans ile gerçekleştirilen kayıtlar için de referans veren üyeye indirim uygulayabiliyor. Kendinize en uygun spor salonu tercihini yapabilmek için salondan beklentilerinizi belirledikten sonra araştırma yaparak en doğru karara ulaşacağınızı unutmayınız.