HAVUZLU SPOR SALONLARI

blog yazısı ekle !

HAVUZLU SPOR SALONLARI

Yüzme aynı anda çok sayıda kası harekete geçiren ender spor dalları arasında yer alıyor. Yüzme ile kasların kuvvetlenmesi, vücudun şekil kazanması mümkün olduğu gibi stres atma ve eğlenceli bir spor ile keyifli vakit geçirme avantajına da sahip olabilirsiniz.Havuzlu spor salonları çok sayıda sporseverin tercih sebebi oluyor.


Yüzme, yaz kış gerçekleştirebileceğiniz yoğun tempolu, zindelik ve enerji veren bir spordur. Spor salonu kaydınızı gerçekleştirirken salonda havuz olması salon sporlarına ara vermek istediğiniz zamanlarda spordan uzaklaşmamanız anlamına geliyor. Salon sporları ile kardiyo çalışmalarınızın ardından spor eğitmeninizin uygulayacağı program doğrultusunda yüzme ile günü kapatabilir ya da güne yüzme ile başlayarak dinçleşebilirsiniz.

İstanbul, çok sayıda havuzlu spora salonu barındırıyor.Siz de spor salonu kaydınızı yaptırırken havuz sporlarını, yüzme ya da su egzersizi programlarını üyeliğinize dahil ederek suda kalori yakabilir ve bedeninizi şekle sokabilirsiniz. 1 saat yüzerek ortalama 500 kalori yakabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Spor merkezi kaydınızı gerçekleştirirken havuz için de abonelik yaptırmayı unutmayınız.