SPOR SALONLARI FİYATLARI

blog yazısı ekle !

SPOR SALONLARI FİYATLARI

Sağlıklı yaşamın ilk kuralı sporu bir disiplin haline getirmek için pek çoğumuz spor salonları ile üyelik anlaşmaları gerçekleştiriyoruz. Böylece düzenli spor yapma, bedenimizi forma sokma ve sağlığımızı koruma adına önemli bir adım atmış oluyoruz. Ancak spor merkezi seçiminde, alınan hizmet kadar aylık ya da yıllık üyelik ücretleri de önem kazanıyor. Özellikle İstanbul gibi çok sayıda spor salonu olan şehirlerde farklı fiyat aralıkları ve hizmet standartları ile karşılaşmak da kaçınılmaz oluyor.


Spor salonu fiyatları belirlenirken alacağınızın hizmetin kapsamı ilk aşamayı ifade ediyor. Kompleksin barındırdığı tüm hizmetlerden yararlanmak istemeniz halinde oluşan aylık ya da yıllık ücret ile kısmı programlara ya da tek branş için kayıt yaptırmanız halinde sorumlu olduğunuz ödeme tutarı farklılık gösteriyor.

Spor merkezleri aylık ödemeleri 50 TL-250 TL arasında değişiyor. Yıllık ödemeler ise 600-5000 TL aralığında oluyor. Tercih ettiğiniz üyelik paketine göre salonlar tarafından çeşitli kampanyalar da yapılabiliyor. Bütçenize uygun spor salonunu seçerek hayatınıza sporu dahil edebilirsiniz. s