SPOR SALONLARI YILLIK FİYATLARI

blog yazısı ekle !

SPOR SALONLARI YILLIK FİYATLARI

Spor salonları üyeleri için aylık, 3 aylık, 6 aylık ve yıllık üyelik sözleşmeleri gerçekleştirebiliyor. Katılımcı sözleşme süresini kendisi belirliyor. Uzun süreli üyeliklerin aylık üyeliklere göre daha ekonomik olduğu bilinen bir gerçek. Üyeler, spor merkezi tarafından belirlenen programları ve çalışma alanlarını tercih ederek üyelik kapsamlarını geniş tutabiliyor ya da kısmi anlaşmalar sağlayabiliyor.

İstanbul spor salonu üyeliklerinde, dahil olunan üyelik paketine göre yıllık üyelik aidatı belirlenmiş oluyor. Spor salonu kaydı yaptırırken yalnızca fitness yapabileceğiniz bir program satın alabileceğiniz gibi dilerseniz pilates, spor eğitmeni ile kişiye özel program, yüzme, dans ya da spinning ek derslerine dahil olma hatta saunaya ve masaja kadar uzanabilecek geniş bir hizmet ağından yararlanma imkanına erişebilirsiniz.

İstanbul,spor merkezleri yıllık ücretleri 600 TL'den 5000 TL'ye kadar uzanabiliyor.Tercih edilen spor programı ve salona göre yıllık üyelik fiyatını aylık sabit ücretlerle karşılanabildiği gibi toplu ödeme yapma olanağı da sunuluyor. Spor salonları yıllık fiyatları, salonun bulunduğu lokasyon ve ekipmanlara göre de değişkenlik gösteriyor.Çok sayıda spor salonu arasından kişisel beklentilere uygun ve ulaşımı en kolay olanı seçmek uzun süreli devamlılık için son derece önemli.