SPOR SALONLARINDA EN RAHATSIZ EDİCİ 5 KARAKTER

blog yazısı ekle !

SPOR SALONLARINDA EN RAHATSIZ EDİCİ 5 KARAKTER

Spor salonları forma girmek kadar stres atmak için de ziyaret edilen kaçış noktaları oluyor. Hal böyle olunca etrafta rahatsızlık verici kişilerle karşılaşmak istenmiyor. Spor salonu üyeliği öncesinde pek çok kişinin rahatsız olduğu 5 karakteri sizinle paylaşacağız. Böylece bilerek ya da bilmeyerek kimseyi rahatsız etmemiş olursunuz.1.Karşı Cins İle Gereksiz İletişim Çabasına Girenler: Pek çok spor salonu karma hizmet veriyor. Dolayısıyla spor merkezi üyelerinin bir kısmı kadın bir kısmı da erkek oluyor. Karşı cins ile gereksiz iletişime girmeye çalışanlar en rahatsız edici 5 karakter arasında şampiyon durumunda.

2.Ekipmanları Kullanıp Yerine Koymayanlar: Salonun ekipmanlarını kullanıp aldıkları yer yerine olmadık yerlere bırakarak düzeni bozup diğer üyelerin ihtiyaçlarını düşünmeyenlere küçük bir hatırlatma; spor salonları evinizin salonu değil, ortak kullanım alanıdır.

3.Ter Kokanlar: Salona gelmeden önce kişisel hijyene önem vermeli. Aksi halde çalıştığınız alanda bir başınıza kalmanız kaçınılmaz.

4.Makyaj Müptelaları: Salonda makyaj ile spor yapanlar son derece itici duruyor. Yetmezmiş gibi terle beraber akan makyaj adeta korku filmi yaşatıyor.

5.Tavsiye Tutkunları: Uzun süredir spor yaptığı için kendini fahri spor eğitmeni ilan eden üyelerin gereksiz tavsiyeleri de son derece can sıkıcı oluyor. Tavsiyelerinizi kendinize saklamalısınız.

Spor salonu çalışmalarında dikkat edilmesi gereken, spor salonlarının en rahatsız edici 5 karakterini paylaştık. Bu 5 maddeye hassasiyet göstereceğinize eminiz. Spor salonu kaydınızı hemen yaptırıp örnek sportmen kişilikler arasına girebilirsiniz.