SPOR SALONLARINDA SİZİ ETKİLEYEN 5 FARKLI ÖZELLİK

blog yazısı ekle !

SPOR SALONLARINDA SİZİ ETKİLEYEN 5 FARKLI ÖZELLİK

Spor salonları formda bir beden ve sağlıklı yaşam için hayatın bir parçası haline geliyor.İstanbul, çok sayıda spor salonu ile sporseverlerin seçme olanağına sahip olduğu şehirlerden biri. Ancak çeşitlilik karar mekanizmasını da zorlaştırıyor. Spor salonu seçiminde üyeleri etkileyen özellikleri sizin için bir araya getirdik.


Spor Salonlarının Etkileyici 5 Farklı Özelliği:

1.Kişisel Spor Eğitmenleri: Kişisel spor eğitmenleri her spor salonunun hizmetleri arasında yer almıyor. Muhakkak bir spor eğitmeni ile karşılaşıyorsunuz ancak kişisel spor eğitmenleri beslenme düzeninizden spor programınıza kadar hayatınızı düzenliyor.

2.Ekstra Programlar: Üyeler için ekstra fitness grup, spinning grup ya da pilates grup çalışmaları gibi programlar uygulanıyor haftanın belirli günlerinde, ekstra programlar sporu rutinleşmekten çıkarıyor ve motivasyonu artırıyor.

3.Salonun Hizmetleri: Sauna, buhar odası, masaj gibi hizmetler üyelerin etkilendiği özellikler arasında yerini alıyor.

4.Pilates ve Boks: Salonda pilates stüdyosu olması, aletli pilates yapılabilmesi ve boks gibi savunma sporlarında uzman eğitmenler ile çalışma imkanı olması da fark yaratan özellikler arasında.

5.Çalışma Saatleri: Salonun uzun çalışma saatlerine sahip olması üyelerin kesintisiz spor yapabilmeleri anlamına geliyor; dolayısıyla son derece önemli özelliklerden biri oluyor.