SPOR SALONU DERS PROGRAMLARI

blog yazısı ekle !

SPOR SALONU DERS PROGRAMLARI

Spor salonu ders programları haftalık grup programları olacak şekilde belirleniyor. Ancak personal trainer ile çalışan üyeler için bireysel özel ders programları da hazırlanmış oluyor. Kişiye özel ders programları spor salonunda olma amacına göre değişkenlik gösteriyor. Zayıflamak isteyenler ile formunu korumak isteyenlerin ve hatta vücut geliştirme amaçlı salona gidenlerin programları farklılık gösteriyor.
İstanbul, çok sayıda profesyonel hizmet veren spor salonuna sahip…Sporsalonu kaydı gerçekleştirerek üyelere özel haftalık grup egzersiz programlarına dahil olma imkanına ulaşabileceğiniz gibi dilerseniz kişisel spor eğitmeniniz ile özel programlar uygulama imkanına da sahip olabilirsiniz.

Spormerkezleri grup programları arasında pilates, yoga, capoeira, spinning, ağırlık çalışmaları, squat, lunge, press ve rowing gibi ağırlık çalışmalarını barındıran grup aktiviteleri gerçekleştiriliyor. Spor salonu bazında grup çalışmaları ve ders programları değişiyor olsa da benzer içeriklerde programlara dahil olabilirsiniz. Siz de spor salonu ders programlarına uyarak form tutmak ya da kişisel spor eğitmeniniz ile hazırladığınız spor programını uygulamak için salon üyeliğinizi oluşturup sağlıklı yaşama adım atabilirsiniz.