SPOR SALONU ÜYELİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

blog yazısı ekle !

SPOR SALONU ÜYELİĞİNDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER NELERDİR?

Spor salonları sayısı arttıkça verilen hizmette de değişiklikler söz konusu oluyor.İstanbul gibi spor merkezi bakımından zengin bir şehirde ikamet ediyorsanız salon seçiminde karara varmak da güçleşiyor. Spor salonu üyeliğinde dikkat edilmesi gerekenler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Böylece size en uygun spor salonuna rahatlıkla karar verebilecek ve kendinizi güvende hissedeceksiniz.
Spor Salonu Üyeliğinde Nelere Dikkat Edilmeli:

Hijyen: Spor salonu üyeliği öncesinde salonu gezmiş olmanız hatta soyunma odaları, tuvaletler ve duşlara da bakmanızı öneririz. Hijyen koşullarına uygun bir salonda çalışmak sağlığınızı korumak adına son derece önemli…

Ulaşım: Salona ulaşımınız rahat olmalı. Saatlerinizi yolda harcadığınız bir salona gitmek için motivasyonunuz kalmayacaktır. Bu sebeple ev ya da iş adresinize yakın salonu tercih etmelisiniz.

Üyelik Paketi: Üyelik paketinin çok geniş olması cezbedici olsa da her spor dalından aynı anda yararlanamayacağınızı unutmamalısınız. Kendinizi planlayarak size en uygun üyelik sözleşmesini yapmanızda fayda olacaktır.

Ücret: Bütçenizi zorlayan bir aylık ödeme spor salonu üyeliğinizin kısa sürede sona ereceğinin işaretidir. Bütçenize uygun uzun süreli üyelikleri tercih etmelisiniz.

Spor Eğitmeni: Salonda çalışan spor eğitmenlerinin diplomalı ve sertifikalı olmasına dikkat etmenizi öneririz.

Size en uygun spor salonunu seçerek; sporu günlük rutinleriniz arasına katmanızı dileriz.