SPOR SALONUNA GİDERKEN GEREKLİ MALZEMELER

blog yazısı ekle !

SPOR SALONUNA GİDERKEN GEREKLİ MALZEMELER

Spor salonlarının da yazılı ve yazılı olmayan olmak üzere kuralları bulunuyor. Bunlardan en önemlisi de spor salonuna giderken gerekli malzemeler hakkında. Spor çantanızda olması gerekenler hakkında sizi bilgilendireceğiz. Böylece spor salonuna giderken çantanızda olması gerekenler yanınızda olacak ve eksiksiz gideceksiniz.
Spor Ayakkabı ve Spor Çorap: Spor salonuna girebilmeniz için daha önce dışarıda kullanılmamış salonda kullanabileceğiniz nitelikte, temiz bir spor ayakkabı ve ayak sağlığınızı korumak adına spor çorapların çantanızda olması gerekiyor.

Havlu ve Spor Kıyafet: Spormerkezleri yoğun ter dökülen yerlerdir. Bu sebeple havlunuzun muhakkak yanınızda olması gerekiyor. Günlük kıyafetleriniz ile de spor yapmak hem hijyenijk hem de sağlıklı olmayacaktır. Bu sebeple yapacağınız spora uygun rahat sportif çizgileri olan şort, eşofman, tshirt gibi kıyafetler yanınızda olmalı.

Duş Ekipmanları: Duş havlusu, terliği, duş jeli, şampuan gibi duş ekipmanlarının yanınızda olması gerekiyor.

Spor çantanızı hazırladıysanız İstanbul, çok sayıda spor salonu ile seçim yapmanızı bekliyor. Size en uygun spor salonunu belirleyerek sporu yaşam biçimi haline getirebilirsiniz.